0805J1000183JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.018 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805J1000183JDT
DigiKeys produktnummer
0805J1000183JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J1000183JDT
Beskrivning
CAP CER 0.018UF 100V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J1000183JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)