0805J1000103MXTE03
DigiKeys produktnummer
1608-1005-2-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1005-1-ND - Remsbit (CT)
1608-1005-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J1000103MXTE03
Beskrivning
CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805
Detaljerad beskrivning
10000 pF Genomföringskondensator 100V 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
0805J1000103MXTE03 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Knowles Syfer
Temperaturkoefficient
X7R
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering, MLCC
0805 (metrisk 2012)
Typ
Pass Through
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Kapacitans
10000 pF
Höjd (max)
0,045" (1,15mm)
Tolerans
±20%
Basproduktens nummer
Spänning - märkt
100V