0805J1000102MXTE07
DigiKeys produktnummer
1608-0805J1000102MXTE07TR-ND - Remsa och spole (TR)
1608-0805J1000102MXTE07CT-ND - Remsbit (CT)
1608-0805J1000102MXTE07DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J1000102MXTE07
Beskrivning
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R (2R1) 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,045" (1,15mm)