0805J0500102GCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Knowles Syfer
I lager: 3 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Direkt
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
1000 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (metrisk 2012)
0805J0500102GCT
DigiKeys produktnummer
0805J0500102GCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805J0500102GCT
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805J0500102GCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)