0603Y0500222JETM01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 349
Datablad
Bilden för 0603Y0500222JETM01 är inte tillgänglig
0603Y0500222JETM01
DigiKeys produktnummer
1608-0603Y0500222JETM01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603Y0500222JETM01
Beskrivning
MLC
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)