0603J2500180GFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
18 pF ±2% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
0603J2500180GFT
DigiKeys produktnummer
0603J2500180GFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603J2500180GFT
Beskrivning
CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0603J2500180GFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,031" (0,80mm)