0603J0250333JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.033 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
0603J0250333JDT
DigiKeys produktnummer
0603J0250333JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603J0250333JDT
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603J0250333JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,031" (0,80mm)