MD0402N8R2C500YHT-EM
DigiKeys produktnummer
1763-MD0402N8R2C500YHT-EMTR-ND - Remsa och spole (TR)
1763-MD0402N8R2C500YHT-EMCT-ND - Remsbit (CT)
1763-MD0402N8R2C500YHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MD0402N8R2C500YHT-EM
Beskrivning
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8.2 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±0,25pF