MD0402N390J500YHT-EM
DigiKeys produktnummer
1763-MD0402N390J500YHT-EMTR-ND - Remsa och spole (TR)
1763-MD0402N390J500YHT-EMCT-ND - Remsbit (CT)
1763-MD0402N390J500YHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MD0402N390J500YHT-EM
Beskrivning
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±5%