MD0402N271J160NHT-EM
DigiKeys produktnummer
1763-MD0402N271J160NHT-EMTR-ND - Remsa och spole (TR)
1763-MD0402N271J160NHT-EMCT-ND - Remsbit (CT)
1763-MD0402N271J160NHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MD0402N271J160NHT-EM
Beskrivning
CAP CER 270PF 16V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
270 pF ±5% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%