MD0402N1R5B160NHT-EM
DigiKeys produktnummer
1763-MD0402N1R5B160NHT-EMTR-ND - Remsa och spole (TR)
1763-MD0402N1R5B160NHT-EMCT-ND - Remsbit (CT)
1763-MD0402N1R5B160NHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MD0402N1R5B160NHT-EM
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 16V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 pF ±0,1pF 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,1pF