MD0402B272K250PH-EM | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MD0402B272K250PH-EM |
Beskrivning | CAP CER 2700PF 25V X7R 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2700 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - märkt |
Tillv. | Temperaturkoefficient |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 0402 (metrisk 1005) |
Tolerans ±10% | Basproduktens nummer |