MD0402B272K250PH-EM
DigiKeys produktnummer
1763-MD0402B272K250PH-EMTR-ND - Remsa och spole (TR)
1763-MD0402B272K250PH-EMCT-ND - Remsbit (CT)
1763-MD0402B272K250PH-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MD0402B272K250PH-EM
Beskrivning
CAP CER 2700PF 25V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2700 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±10%