C04BL121X-5UN-X0T
DigiKeys produktnummer
1763-C04BL121X-5UN-X0TTR-ND - Remsa och spole (TR)
1763-C04BL121X-5UN-X0TCT-ND - Remsbit (CT)
1763-C04BL121X-5UN-X0TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C04BL121X-5UN-X0T
Beskrivning
CAP CER 120PF 50V 0402
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 pF 50V Keramiska kondensatorer 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C04BL121X-5UN-X0T Modeller
Kategori
Tillämpningar
Tillv.
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,02 x 0,51mm)
Kapacitans
Tjocklek (max)
0,028" (0,71mm)
Spänning - märkt
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C