JLC02E030TRSM
DigiKeys produktnummer
1956-1085-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JLC02E030TRSM
Beskrivning
ADJUSTABLE INDUCTOR 30NH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 nH Justerbara induktorer 120 vid 100MHz Radial, horisontell cylinder (öppen)
Kategori
Q @ Frekv
120 vid 100MHz
Tillverkare
Knowles Johanson Manufacturing
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial, horisontell cylinder (öppen)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,276" x L 0,236" (7,00 x 6,00mm)
Induktans
30 nH