D30BJ101K1BX
DigiKeys produktnummer
1761-D30BJ101K1BX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D30BJ101K1BX
Beskrivning
CAP CER 100PF 100V BJ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BJ Icke standard SMD
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Monterbar bindning
Förpackning
Tråg
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
Icke standard SMD
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,030" x B 0,030" (0,76 x 0,76mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,009" (0,22mm)