T550B107K025AH4251 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
100 µF Hermetiskt förseglad Tantal - polymerkondensatorer 25 V Axiell 190mOhm vid 100kHz
T550B107K025AH4251
DigiKeys produktnummer
T550B107K025AH4251-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T550B107K025AH4251
Beskrivning
CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T550B107K025AH4251 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
190mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Kapacitans
100 µF
Storlek/dimension
Diam. 0,281" x L 0,641" (7,14 x 16,28mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
25 V