T543X337M016AHW0257505 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | T543X337M016AHW0257505 |
Beskrivning | CAP TANT POLY 330UF 16V 2917 |
Tillverkarens standardleveranstid | 99 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 25mOhm vid 100kHz |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | T543X337M016AHW0257505 Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-105°C |
Tillverkare KEMET | Livslängd @ temp. 2000tim vid 105°C |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2917 (metrisk 7343) |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm) |
Kapacitans 330 µF | Höjd - monterad (max) 0,169" (4,30mm) |
Tolerans ±20% | Tillverkarens storlekskod X |
Spänning - märkt 16 V | Klassificeringar COTS |
Typ Formgjuten | Egenskaper Hög tillförlitlighet |
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm vid 100kHz | Basproduktens nummer |