T543X226K063AHE0757280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
22 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 63 V 2917 (metrisk 7343) 75mOhm vid 100kHz
T543X226K063AHE0757280
DigiKeys produktnummer
T543X226K063AHE0757280-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T543X226K063AHE0757280
Beskrivning
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T543X226K063AHE0757280 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
63 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
75mOhm vid 100kHz