T543X107M025AHW0607505
DigiKeys produktnummer
399-12087-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-12087-1-ND - Remsbit (CT)
399-12087-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T543X107M025AHW0607505
Beskrivning
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Detaljerad beskrivning
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm vid 100kHz
EDA-/CAD-modeller
T543X107M025AHW0607505 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
100 µF
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm vid 100kHz