T543V685M050AHE0657280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
6.8 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 65mOhm vid 100kHz
T543V685M050AHE0657280
DigiKeys produktnummer
T543V685M050AHE0657280-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T543V685M050AHE0657280
Beskrivning
CAP TANT POLY 6.8UF 50V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T543V685M050AHE0657280 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
6.8 µF
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
V
Spänning - märkt
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
65mOhm vid 100kHz