T541X686K030CH6610 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
68 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 30 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
T541X686K030CH6610
DigiKeys produktnummer
399-T541X686K030CH6610TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T541X686K030CH6610
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T541X686K030CH6610 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
68 µF
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
30 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz