T541X686K025DH8710 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
68 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
T541X686K025DH8710
DigiKeys produktnummer
T541X686K025DH8710-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T541X686K025DH8710
Beskrivning
CAP TANT POLY 68UF 25V 2917
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
68 µF
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz