T541X107M025AT6510 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm vid 100kHz
T541X107M025AT6510
DigiKeys produktnummer
399-T541X107M025AT6510TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T541X107M025AT6510
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T541X107M025AT6510 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
100 µF
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm vid 100kHz