T540B336K010AH6610 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
33 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528) 80mOhm vid 100kHz
T540B336K010AH6610
DigiKeys produktnummer
399-T540B336K010AH6610TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T540B336K010AH6610
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T540B336K010AH6610 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
33 µF
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
10 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm vid 100kHz