T530D477M004AH4095 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
470 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 10mOhm vid 100kHz
T530D477M004AH4095
DigiKeys produktnummer
399-T530D477M004AH4095TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T530D477M004AH4095
Beskrivning
470.UF 4.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
10mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Kapacitans
470 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
4 V