T530D337M006AH4095 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 1 155
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 10mOhm vid 100kHz
T530D337M006AH4095
DigiKeys produktnummer
399-T530D337M006AH4095TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T530D337M006AH4095
Beskrivning
330.UF 6.0V
Tillverkarens standardleveranstid
55 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
10mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
330 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
6.3 V