T529P476M006AAE150N001 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 24 528
Datablad
47 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 6.3 V 0805 (metrisk 2012) 150mOhm vid 100kHz
T529P476M006AAE150N001
DigiKeys produktnummer
399-T529P476M006AAE150N001TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T529P476M006AAE150N001
Beskrivning
47.0UF 6.0V
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 105°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
47 µF
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Spänning - märkt
6.3 V