T527K156M025ATE150
DigiKeys produktnummer
399-T527K156M025ATE150TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-T527K156M025ATE150CT-ND - Remsbit (CT)
399-T527K156M025ATE150DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T527K156M025ATE150
Beskrivning
CAP TA POLY 3528 15F 25V 150M
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 150mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Kapacitans
15 µF
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,110" (3,20 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Spänning - märkt
25 V