T525B336M016ATE0707133 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 12 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Nytt hos DigiKey
Bilden för T525B336M016ATE0707133 är inte tillgänglig
T525B336M016ATE0707133
DigiKeys produktnummer
399-T525B336M016ATE0707133TR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T525B336M016ATE0707133
Beskrivning
33.0UF 16.0V
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 1411 (metrisk 3528) 70mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Kapacitans
33 µF
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
16 V