T521X337M016AHE050 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
T521X337M016AHE050
DigiKeys produktnummer
399-T521X337M016AHE050TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521X337M016AHE050
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T521X337M016AHE050 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
330 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
16 V