T521V106M050ANE090 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 782
Datablad
I lager: 18 177
10 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 90mOhm vid 100kHz
T521V106M050ANE090
DigiKeys produktnummer
399-T521V106M050ANE090TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521V106M050ANE090
Beskrivning
CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T521V106M050ANE090 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
10 µF
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
V
Spänning - märkt
50 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
90mOhm vid 100kHz