T521D157M025ATE0507706 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Nytt hos DigiKey
Bilden för T521D157M025ATE0507706 är inte tillgänglig
T521D157M025ATE0507706
DigiKeys produktnummer
399-T521D157M025ATE0507706-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521D157M025ATE0507706
Beskrivning
150.UF 25.0V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Box
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
150 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
25 V