T521B684M063ATE2007280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 1 968
Datablad
0.68 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 63 V 1411 (metrisk 3528) 200mOhm vid 100kHz
T521B684M063ATE2007280
DigiKeys produktnummer
T521B684M063ATE2007280-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521B684M063ATE2007280
Beskrivning
CAP TANT POLY 0.68UF 63V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
0.68 µF
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
63 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm vid 100kHz