Bilden för T521B226M025ATE1007129 är inte tillgänglig
T521B226M025ATE1007129
DigiKeys produktnummer
399-T521B226M025ATE1007129TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521B226M025ATE1007129
Beskrivning
22.0UF 25.0V
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 100mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Kapacitans
22 µF
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
25 V