T520W476M016ATE0457706 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 2 375
Datablad
I lager: 760
KYOCERA AVX
I lager: 73
KYOCERA AVX
47 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 45mOhm vid 100kHz
T520W476M016ATE0457706
DigiKeys produktnummer
399-T520W476M016ATE0457706-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520W476M016ATE0457706
Beskrivning
47.0UF 16.0V
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
45mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Box
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
47 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Spänning - märkt
16 V