T520V477M2R5ATE0098000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
470 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (metrisk 7343) 9mOhm vid 100kHz
T520V477M2R5ATE0098000
DigiKeys produktnummer
399-T520V477M2R5ATE0098000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520V477M2R5ATE0098000
Beskrivning
470.UF 2.5V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
9mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Kapacitans
470 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)
Spänning - märkt
2.5 V