T520V337M006ATE0152478 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 15mOhm vid 100kHz
T520V337M006ATE0152478
DigiKeys produktnummer
399-T520V337M006ATE0152478TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520V337M006ATE0152478
Beskrivning
330.UF 6.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Kapacitans
330 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)
Spänning - märkt
6.3 V