T520V227M006ATE015
DigiKeys produktnummer
399-10415-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-10415-1-ND - Remsbit (CT)
399-10415-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520V227M006ATE015
Beskrivning
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
47 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 15mOhm vid 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T520V227M006ATE015 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Tillverkare
KEMET
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
V
Spänning - märkt
6.3 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm vid 100kHz