T520D107M010ZTE080ZK11 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 80mOhm vid 100kHz
T520D107M010ZTE080ZK11
DigiKeys produktnummer
399-T520D107M010ZTE080ZK11TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520D107M010ZTE080ZK11
Beskrivning
100.UF 10.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kapacitans
100 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)
Spänning - märkt
10 V