T520B476M010AHE0707706 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 916
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
I lager: 12 489
Datablad
47 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528) 70mOhm vid 100kHz
T520B476M010AHE0707706
DigiKeys produktnummer
399-T520B476M010AHE0707706-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520B476M010AHE0707706
Beskrivning
47.0UF 10.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Box
Kapacitans
47 µF
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
10 V