T520B336M010ATE0258000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
33 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528) 25mOhm vid 100kHz
T520B336M010ATE0258000
DigiKeys produktnummer
399-T520B336M010ATE0258000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520B336M010ATE0258000
Beskrivning
33.0UF 10.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kapacitans
33 µF
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
10 V