T520B157M004AHE025 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
150 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 4 V 1411 (metrisk 3528) 25mOhm vid 100kHz
T520B157M004AHE025
DigiKeys produktnummer
399-T520B157M004AHE025TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520B157M004AHE025
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T520B157M004AHE025 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Kapacitans
150 µF
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
4 V