T520A476M004ATE0808000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 1 455
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
47 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 4 V 1206 (metrisk 3216) 80mOhm vid 100kHz
T520A476M004ATE0808000
DigiKeys produktnummer
399-T520A476M004ATE0808000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520A476M004ATE0808000
Beskrivning
47.0UF 4.0V
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
47 µF
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Spänning - märkt
4 V