T502D106K025AG63107280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
10 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 1,8Ohm vid 100kHz
T502D106K025AG63107280
DigiKeys produktnummer
T502D106K025AG63107280-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T502D106K025AG63107280
Beskrivning
CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T502D106K025AG63107280 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-230°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
500tim vid 230°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
Hög temperatur
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,8Ohm vid 100kHz