T495X336K025AHE1752478 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Bilden för T495X336K025AHE1752478 är inte tillgänglig
T495X336K025AHE1752478
DigiKeys produktnummer
399-T495X336K025AHE1752478TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495X336K025AHE1752478
Beskrivning
33.0UF 25.0V
Detaljerad beskrivning
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 175mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
175mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
25 V