T495X227K010AHE1007005 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Bilden för T495X227K010AHE1007005 är inte tillgänglig
T495X227K010AHE1007005
DigiKeys produktnummer
399-T495X227K010AHE1007005TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495X227K010AHE1007005
Beskrivning
220.UF 10.0V
Detaljerad beskrivning
220 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 100mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
10 V