T495X107M025ATE150
DigiKeys produktnummer
399-18453-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-18453-1-ND - Remsbit (CT)
399-18453-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495X107M025ATE150
Beskrivning
CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm vid 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T495X107M025ATE150 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
X
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm vid 100kHz