T495V227K010ATE2007280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 974
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
220 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 200mOhm vid 100kHz
T495V227K010ATE2007280
DigiKeys produktnummer
399-T495V227K010ATE2007280TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495V227K010ATE2007280
Beskrivning
CAP TANT SMD AUTO
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T495V227K010ATE2007280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
10 V