T495D156M035ATE2607280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
15 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 260mOhm vid 100kHz
T495D156M035ATE2607280
DigiKeys produktnummer
399-T495D156M035ATE2607280TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495D156M035ATE2607280
Beskrivning
CAP TANT SMD AUTO
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T495D156M035ATE2607280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
260mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
35 V